Vardar ipak prejak

U nastavku utakmice Zagrebaši su popravili igru u obrani, no to nije bilo dovoljno da se rezultatski približe Vardaru. Previše grešaka u napadu i crveni karton Tončija Valčića utjecali su na rezultatsku prednost Vardara. Konačni rezultat bio je 32:29.

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb poraženi su u 5. kolu SEHA Gazprom South Stream lige na gostovanju kod Vardara. Aktualni prvak SEHA lige igrao je svoju posljednju utakmicu u legendarnoj dvorani Kale, a bodrilo ih je 2 000 navijača.

Veselin Vujović, trener PPD Zagreb nije mogao računati na ozlijeđene igrače Stipu Mandalinića i Marija Vuglača. Vrlo brzo Makedonci su napravili seriju od 5:0, što je primoralo Vujovića da pozove minutu odmora. Nošeni glasnim navijanjem rukometaši Vardara u nastavku su još više povećali prednost, koja je u jednom trenutku iznosila 6 golova. Do završetka prvog poluvremena, Zagrebaši su ipak smanjili prednost. Rezultat je bio 19:16.

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb u nedjelju, 05. listopada će igrati 2. kolo Lige prvaka protiv francuskog PSG-a.