Prijenos rukometa i koncerti na Trgu

Prijenos rukometa i koncerti na Trgu

Grad Zagreba omogućio je praćenje svih utakmica Europskog rukometnog prvenstva putem zaslona na Trgu bana Jelačića, gdje je pripremljen i bogat koncertni program.

Podsjećamo, prva utakmica Hrvatska – Srbija bit će održana upravo danas u Splitu, a gradonačelnik Milan Bandić pozvao je sugrađane da navijaju za naše rukometaše i doprate ih do finala.

»Budimo, kao i uvijek, dobri i ljubazni domaćini, pokažimo svoj grad onakvim kakav je – lijep, zanimljiv, otvoren i tolerantan«, poručioje gradonačelnik.

Podsjetio je kako je Hrvatska, točnije – njena četiri grada, Zagreb, Split, Varaždin i Poreč – domaćini su Europskog rukometnog prvenstva za muškarce.

Zagreb je u grupnoj fazi domaćin skupini C, a nakon toga i domaćin u glavnoj fazi natjecanja.

»U želji da se hrvatska metropola svim domaćim, kao i inozemnim gostima i navijačima koji će za vrijeme prvenstva boraviti u Zagrebu, predstavi u najboljem mogućem svjetlu, na Trgu bana Josipa Jelačića omogućili smo praćenje svih utakmica Europskog rukometnog prvenstva. Osim samog gledanja susreta, fan zone ponudit će i zanimljive sadržaje za sve navijače i one koji žele biti dijelom najvećeg rukometnog događaja u Europi«, poručuje Milan Bandić i dodaje: »Volio bih da što više budemo zajedno, da uživamo u sportu, druženju i pozitivnoj energiji što je sport stvara Vidimo se na trgu!«

 
Koncertni program na Trgu bana Jelačića za vrijeme EP u rukometu:

Petak, 12.1.
17.00 – 18.15 DJ
18.15 – 19.45 utakmica
19.45 – 20.30 D. Bogović i Telefon Blues Bend
20.30 -21.45  utakmica Hrvatska-Srbija
21.45-23.00   Begini – tamburaši

Subota, 13.1.
17.00 – 18.15 DJ
18.15 – 19.45 utakmica
19.45 – 20.30 Twins Rock
20.30 -21.45  utakmica
21.45-23.00   Zagorska Mornarica – tamburaši

Nedjelja, 14.1.
17.00 – 18.15 DJ
18.15 – 19.45 utakmica
19.45 – 20.30 B. Hrepić – Hrepa i bend
20.30 -21.45  utakmica Hrvatska – Island
21.45-23.00   Baruni – tamburaši

Ponedjeljak, 15.1.  
17.00 – 18.15 DJ
18.15 – 19.45 utakmica
19.45 – 20.30 Rock bend Trnje
20.30 -21.45  utakmica
21.45-23.00   Zagorska Mornarica – tamburaši

Utorak, 16.1.
17.00 – 18.15 DJ
18.15 – 19.45 utakmica
19.45 – 20.30 E. Baučić & Rock Masters
20.30 -21.45  utakmica Hrvatska – Švedska
21.45-23.00   Stanko Šarić i Tamburaši za dušu

Srijeda, 17.1.
17.00 – 18.15 DJ
18.15 – 19.45 utakmica
19.45 – 20.30  B. Požgajec & Telefon Blues Band
20.30 -21.45  utakmica
21.45-23.00   Zagorska Mornarica – tamburaši

(zg-magazin)

Ostavi komentar

*