Poraz od Mađara, Barakude prošle u četvrtfinale

Već nakon posljednjeg remija u susretu sa Srbijom naši su vaterpolisti izborili prolazak u četvrtfinale. No, nakon jučerašnjeg poraza protiv Mađarske i nakon što je Srbija svladala Španjolsku s 8:6, Hrvatska je zauzela treće mjesto u skupini B.

Hrvatska vaterpolska reprezentcaija poražena je u jučerašnjem susretu protiv reprezentacije Mađarske sa 7:6.

Hrvatski su vaterpolisti odlično započeli utakmicu i poveli su s 0:3. No, do kraja druge četvrtine Mađari su se polako vraćali u igru. U nastavku utakmice niti jedna ekipa se nije uspjela rezultatski odvojiti. Igrale su se čvrste obrane, a na našim vratima odličan je bio vratar Josip Pavić. Tri minute prije kraja utakmice Petar Muslim je izjednačio rezultat na 6:6, no vrlo brzo je uzvratila Mađarska, pogodio je Balasz Harai za 7:6. Na semaforu je ostalo još 45 sekundi, a naši su imali još jedan napad, kojeg nažalost nisu iskoristili.

Barakude će teko u četvrtfinalu u srijedu u 19 sati igrati protiv Italije.

(zg-magazin; Foto:hvs.hr)