Nagrade za najbrže vozače i posade

Nagrade za najbrže vozače i posade

U Staroj gradskoj vijećnici, pod pokroviteljstvom Gradske skupštine Grada Zagreba, jučer je održana svečanost rezultata i podjele nagrada za Prvenstvo Zagreba i Prvenstvo Sjeverne lige u auto i karting sportu „Večer ZG prvaka 2014“. Najuspješnijim vozačima i posadama nagrade su dodijelili predsjednik Gradske skupštine Darinko Kosor i predsjednik Zagrebačkog automobilističkog saveza Vladimir Zadravec.

Dobitnici su:

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA 2014

AUTO UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA

1. mjesto – ukupni redoslijed DEJAN DIMITRIJEVĆ

2. mjesto – ukupni redoslijed NIKOLA BELOHRADSKI

3. mjesto – ukupni redoslijed DANIJEL ŠIMUNOVIĆ

1. mjesto – Grupa N FILIP MAGDIĆ

1. mjesto – Grupa A DARIO ŠAMEC

1. mjesto – Grupa E1 DEJAN DIMITRIJEVIĆ

1. mjesto – klubovi AKK VELIKA GORICA

2. mjesto – klubovi AK ZAGORJE OROSLAVJE

3. mjesto – klubovi AK HBT RACING BRCKOVLJANI

————————————————–

—————————————————

——————————————-

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA 2014

AUTO RALLY

1. mjesto – ukupni redoslijed JURAJ ŠEBALJ / TONI KLINC

2. mjesto – ukupni redoslijed KRISZTIAN HIDEG / ISTVAN KEREK

3. mjesto – ukupni redoslijed NENAD LONČARIĆ / TOMISLAV PAZMAN

1. mjesto – Klasa 1 JURAJ COMBAJ / KREŠO KRAJAČIĆ

1. mjesto – Klasa 2 MARKO ČRLJENKO / DAMIR PETROVIĆ

1. mjesto – Klasa 3 JURAJ ŠEBALJ /TONI KLINC

1. mjesto – juniori TIN TOMLJANOVIĆ

1. mjesto – klubovi AKK SVETA NEDELJA

2. mjesto – klubovi AKK ZAGORJE OROSLAVJE

3. mjesto – klubovi AK DELTA SPORT

—————————————————

—————————————————

——————————————–

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA 2014

OCJENSKO SPRETNOSNE VOŽNJE

1. mjesto – ukupni redoslijed HRVOJE ČIŽMEK

2. mjesto – ukupni redoslijed ZLATAN DŽELILOVIĆ

3. mjesto – ukupni redoslijed VEDRAN DELIMAR

1. mjesto – Klasa 1 HRVOJE ČIŽMEK

1. mjesto – Klasa 2 VEDRAN DELIMAR

1. mjesto – Klasa 3 MARKO PALIJAN

1. mjesto – Klasa 4 GIAN KARLO CIGLAR

1. mjesto – vozačice SANDRA MARTIĆ

1. mjesto – juniori GIAN KARLO CIGLAR

1. mjesto – klubovi AMK DUGO SELO

2. mjesto – klubovi AK HBT RACING BRCKOVLJANI

3. mjesto – klubovi AK DUBRAVA

—————————————————

—————————————————

—————————————-

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA 2014

OLDTIMER (POVIJESNI) AUTO RALLY

1. mjesto – ukupni redoslijed SLOBODAN KARLEUŠA

2. mjesto – ukupni redoslijed DOMINIK JANEŠ

3. mjesto – ukupni redoslijed ROMEO ŠALKOVIĆ

1. mjesto – Klasa A NIKOLA PETIR – FRKAČ

1. mjesto – Klasa B KREŠIMIR MARTINEC

1. mjesto – Klasa C ROMEO ŠALKOVIĆ

1. mjesto – Klasa D SLOBODAN KARLEUŠA

1. mjesto – Klasa T ŽELJKO KOZLOVEC

1. mjesto – vozačice ANDREA WEBER JANEŠ

1. mjesto – juniori DOMINIK JANEŠ

1. mjesto – klubovi OTK STARI KOTAČI

2. mjesto – klubovi USV SAMOBOR

3. mjesto – klubovi OTK ZAGREB

—————————————————

—————————————————

———————————————

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA 2014

AUTOSLALOM

1. mjesto – ukupni redoslijed VJEKOSLAV ČIČKO

2. mjesto – ukupni redoslijed GORAN LAUŠIN

3. mjesto – ukupni redoslijed DAVOR ČOSIĆ

1. mjesto – Grupa 1 GORAN LAUŠIN

1. mjesto – Grupa 2 IVAN SREBAČIĆ

1. mjesto – vozačice NICOL BARIČEVIĆ

1. mjesto – juniori TOMISLAV KNEZ

1. mjesto – klubovi AK DUBRAVA

2. mjesto – klubovi SAK SAMOBOR

3. mjesto – klubovi AKK ZANATLIJA

—————————————————

—————————————————

——————————————-

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA

UTRKE UBRZANJA

1. mjesto – ukupni redoslijed VLADO MORAVEK

2. mjesto – ukupni redoslijed ANTE BULIČIĆ

3. mjesto – ukupni redoslijed DANIJEL KOVAČIĆ

1. mjesto – Klasa 16 NENAD ŽALAC

1. mjesto – Klasa 15 DAVOR CAR

1. mjesto – Klasa 14 MARIO ČEGIR

1. mjesto – Klasa 13 DARIO ŠAMEC

1. mjesto – Klasa 12 DANIJEL KOVAČIĆ

1. mjesto – Klasa 11 ANTE BULIČIĆ

1. mjesto – Klasa 10 VLADO MORAVEK

1. mjesto – Klasa 9 MARIN BULIČIĆ

Time Winner MARIN BULIČIĆ

—————————————————

—————————————————

——————————————-

PRVENSTVO SJEVERNA LIGA

DRIFT UTRKE

1. mjesto MARKO BRKLJAČIĆ

2. mjesto MARINO PIRIĆ

3. mjesto MIROSLAV ZRNČEVIĆ

—————————————————

—————————————————

—————————————–

PRVENSTVO ZAGREBA 2014

AUTO UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA

1. mjesto – ukupni redoslijed SVEN GORUP

1. mjesto – Grupa A SVEN GORUP

1. mjesto – Grupa E1 NIKOLA BELOHRADSKI

1. mjesto – klubovi AKK ZANATLIJA

2. mjesto – klubovi AK INA DELTA

3. mjesto – klubovi AK DUBRAVA

—————————————————

—————————————————

———————————–

PRVENSTVO ZAGREBA 2014

AUTO RALLY

1. mjesto – ukupni redoslijed JÁNOS SZILÁGYI – BOTOND CSÁNYI

1. mjesto – Klasa 1 JÁNOS SZILÁGYI – BOTOND CSÁNYI

1. mjesto – Klasa 2 SZABOLCS VÁRKONYI – ZOLTÁN BALOG

1. mjesto – Klasa 4 TIN TOMLJANOVIĆ – TOMISLAV TOMAŠKOVIĆ

1. mjesto – Klasa 5 KARL RUMPLER-MARIA RUMPLER-RENE PINTAR

1. mjesto – juniori TIN TOMLJANOVIĆ

1. mjesto – klubovi AK DELTA SPORT

2. mjesto – klubovi AK CRO DAKAR TEAM

3. mjesto – klubovi AK INA DELTA

—————————————————

—————————————————

—————————————

PRVENSTVO ZAGREBA 2014

AUTOSLALOM

1. mjesto – ukupni redoslijed VJEKOSLAV ČIČKO

2. mjesto – ukupni redoslijed IVAN SREBAČIĆ

3. mjesto – ukupni redoslijed DAVOR ČOSIĆ

1. mjesto – Grupa 1 KREŠO MERLIĆ

2. mjesto – Grupa 1 VEDRAN RUSTIĆ

3. mjesto – Grupa 1 FILIP AGIĆ

1. mjesto – Grupa 2 IVAN SREBAČIĆ

2. mjesto – Grupa 2 GORAN SRUK

3. mjesto – Grupa 2 DAVOR ČOSIĆ

1. mjesto – vozačice MIRELA STERN

1. mjesto – juniori TOMISLAV KNEZ

1. mjesto – klubovi AK DUBRAVA

2. mjesto – klubovi AKK ZANATLIJA

3. mjesto – klubovi AK INA DELTA

(zg-magazin)