Čiliću Kremljin kup!

Do svog 13. naslova u karijeri Čilić je došao zahvaljujući dobrom servisu, koji ga je poslužio u situacijama kada je Bautista imao šanse za „break“. U prvom setu, ključan trenutak dogodio se kod rezultata 3-3, kada je Čilić napravio „break“ i mirno priveo kraju prvi set.

Hrvatski tenisač Marin Čilić osvojio je moskovski Kremljin kup, svladavši u finalu Španjolca Roberta Bautistu Aguta sa 6-4, 6-4.

Do svog 13. naslova u karijeri Čilić je došao zahvaljujući dobrom servisu, koji ga je poslužio u situacijama kada je Bautista imao šanse za „break“. U prvom setu, ključan trenutak dogodio se kod rezultata 3-3, kada je Čilić napravio „break“ i mirno priveo kraju prvi set. Dobru igru je nastavio i na početku drugog seta, kada je odmah na početku napravio „break“, a prednost je bez puno poteškoća zadržao do kraja.

Osvajanjem Kremljin kupa Čilić je osigurao dodatne bodove na ATP ljestvici, a to će mu omogućiti i bolji ždrijeb uoči Mastersa 1000 koji za tjedan dana počinje u Parizu.